TESLİMAT


ELLE Online Satış sayfasından sipariş edilen ürünlerin hazırlık süresi 2-3 iş günüdür. Süre stok durumuna bağlı olarak uzayabilmektedir. Sabah 9’dan sonra verilen siparişlerde ilk hazırlık günü sipariş verildikten sonraki ertesi gündür.
Türkiye genelindeki uzak mesafeli siparişler kargo şirketinin bölgeyi ziyaret sıklığına bağlı olarak değişmektedir.İki ve üzeri ürün alımlarınızda, mağaza stok durumuna göre siparişleriniz ayrı paketler halinde teslim edilebilir. Arızalı veya hatalı gelen ürün ya da ürünleri aşağıdaki iade şartlarına uygun olarak gönderebilirsiniz. Siparişlerinizde kargo ücreti ELLE AYAKKABI tarafından karşılanmaktadır.

SİPARİŞ TAKİBİ:
Hazırlık aşaması biten ürün ya da ürünlerinizin kargo takip numarası siparişiniz üzerinden mail adresinize iletilmektedir.

FATURA GÖNDERİMİ:
Ürününüz/ürünleriniz Elle Shoes mağazalarından Ups kargo ile gönderilmekte ve sevk irsaliyesi ile çıkış yapılmaktadır. Faturalarınız 01.01.2016 tarih itibarıla e-fatura sistemine geçildiğinden GİV '' Gelir İdaresi Başkanlığı '' tarafından satın alım itibarıyla 10 gün içerinde mail adresine düşecektir.