İADE VE DEĞİŞİM KOŞULLARI

TESLİMAT:
ELLE Online Satış sayfasından sipariş edilen ürünlerin hazırlık süresi 2-3 iş günüdür. Süre stok durumuna bağlı olarak uzayabilmektedir. Sabah 9’dan sonra verilen siparişlerde ilk hazırlık günü sipariş verildikten sonraki ertesi gündür. Türkiye genelindeki uzak mesafeli siparişler kargo şirketinin bölgeyi ziyaret sıklığına bağlı olarak değişmektedir. Arızalı veya hatalı gelen ürün ya da ürünleri aşağıdaki iade şartlarına uygun olarak gönderebilirsiniz. Siparişlerinizde kargo ücreti ELLE AYAKKABI tarafından karşılanmaktadır.

SİPARİŞ TAKİBİ: Hazırlık aşaması biten ürün ya da ürünlerinizin kargo takip numarası siparişiniz üzerinden mail adresinize iletilmektedir.

FATURA GÖNDERİMİ: Ürününüz/ürünleriniz Elle Shoes mağazalarından Ups kargo ile gönderilmekte ve sevk irsaliyesi ile çıkış yapılmaktadır. Faturalarınız 01.01.2016 tarih itibariyle e-fatura sistemine geçildiğinden GİV '' Gelir İdaresi Başkanlığı '' tarafından satın alım itibarıyla 10 gün içerinde mail adresine düşecektir.

İADE ve DEĞİŞİM:
Yasal olarak ürünü teslim aldıktan sonra 30 gün içerisinde ücret iadesi talebi ile gönderebilirsiniz.
Ürünün numarası ya da rengiyle ilgili değişiklik yapmak istiyorsanız, kullanılmamış ürünü 30 gün içerisinde Elle Shoes mağazalarından* ya da Online Shop üzerinden Yurtiçi Kargo ile göndererek değiştirebilirsiniz.
* Gaziantep Primemall, Gaziantep Sankopark, Forum Kayseri ve Manavgat Novada bayilerimizden değişim ve iade yapılmamaktadır.
İade ve değişim ürünlerde kargo ücreti Elle Shoes’a aittir.
İade ve değişim gönderilerinizi Yurtiçi Kargo ile yapmanız gerekmektedir. Farklı kargo firmaları tarafından gelen alıcı ödemeli kargolarınız kabul edilmeyecektir.
Hesabınız üzerinden ürünle ilgili iade kaydı oluşturarak Yurtiçi Kargo 225270977 müşteri kodumuz ile aşağıdaki adresimize gönderiniz… Bu kod ile gönderilmeyen ürünlerde sorumluluk kabul edilmemektedir.

İADE-DEĞİŞİM YURTİÇİ KARGO BİLGİLERİ;
Yurtiçi Kargo Müşteri Kodu: 225270977 El Ayakkabı İmalat San. Tic. A.Ş.San Bir Bulvarı. 4.Bölge. Akçaburgaz Mah. 9 Cadde. No.4 Kıraç/Esenyurt – İstanbul