Bej Kadın Slipper
172,42 TL KDV Dahil
229,90 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Siyah Kadın Dolgu Topuklu Terlik
119,90 TL KDV Dahil
249,90 TL KDV Dahil
179,90 TL KDV Dahil
379,90 TL KDV Dahil
99,90 TL KDV Dahil
299,90 TL KDV Dahil
Camel Kadın Slipper
172,42 TL KDV Dahil
229,90 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Yeşil Kadın Dolgu Topuklu Terlik
119,90 TL KDV Dahil
249,90 TL KDV Dahil
99,90 TL KDV Dahil
315,90 TL KDV Dahil
Pudra Kadın Dolgu Topuklu Terlik
119,90 TL KDV Dahil
249,90 TL KDV Dahil
99,90 TL KDV Dahil
299,90 TL KDV Dahil
159,90 TL KDV Dahil
265,90 TL KDV Dahil
99,90 TL KDV Dahil
279,90 TL KDV Dahil

Kadın Terlik

Kadın terlik modelleri kadınların yaz aylarında sık sık tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Sıcak havaların gelmesi ile birlikte pek çok kadın kapalı ayakkabılardan kurtularak birbirinden şık terlik modellerini tercih etmek isterler. Hem gündelik hayatta hem de çeşitli şık mekanlarda konforlu bir alan sunan terlik modelleri kadınların şık ve estetik bir görünüme sahip olmasına yardımcı olur. Hem rahat hem de şık bir görünüm sunması kadın terlik modellerinin yoğun bir şekilde talep görmesini sağlamaktadır. 
Kadınlar rahatlığına önem verdiği kadar şıklığına da önem vermektedir. Bu nedenle rahat bir terlik seçimi yaparken şıklığından, kalitesinden ve görünümünden kesinlikle ödün verilmez. Giyim tarzları ve şık kombinleri ile ön planda olmayı seven ve uyumlu kıyafetleri ile göz kamaştıran bir güzelliğe sahip olmak isteyen kadınlar birbirinden şık ve farklı tasarımlarda ki kadın terlik modellerine yoğun bir ilgi gösterebilmektedir. Hem gündelik kombinleriniz ile hem de şık kombinleriniz ile kullanabileceğiniz birbirinden farklı renk ve tasarımlarda son derece şık terlik modellerinin olduğunu biliyor muydunuz?
Kadınların tercih ettiği terlik ve aksesuar modelleri tarzlarını yansıtmaları için en önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Yaz aylarında havadar bir şekilde tercih edilebilen şık terlik modelleri göze hitap eden eşsiz tasarımları ile pek çok kadının yoğun bir şekilde ilgisini çekiyor. 

Kadın Terlik Modelleri

Ellershoes.com kadınların birbirinden eşsiz terlikler ile birbirinden şık kombinler hazırlayabilmeleri için son derece şık ve kaliteli terlikleri müşterileri ile buluşturuyor. Kurulduğu günden bu yana en kaliteli ürünleri müşterileri ile buluşturmayı hedefleyen ve ürünlerini bu doğrultuda seçen elleshoes.com kadın terlik modelleri arasında da rakiplerinden sıyrılıyor. Kyson kadın terlik, Leonara kadın terlik, Pamila kadın terlik, Kolby kadın terlik ve Marens kadın terlik modelleri gibi terlik modellerine sahip olan Elleshoes.com’u hala incelemediniz mi? Hadi siz de kadın terlik modellerini inceleyerek birbirinden eşsiz tasarımlara sahip olan kadın terlik modelleri arasından seçiminizi yapın. Elleshoes.com kalitesi ve ayrıcalığı ile en şık terliklere sahip olmak için acele edin.