Gold Kadın Portfoy Çanta
127,92 TL KDV Dahil
359,90 TL KDV Dahil
Rose Kadın Portfoy Çanta
127,92 TL KDV Dahil
359,90 TL KDV Dahil
Lame Kadın Portfoy Çanta
119,92 TL KDV Dahil
319,90 TL KDV Dahil
Kursun Kadın Portfoy Çanta
127,92 TL KDV Dahil
359,90 TL KDV Dahil
Lame Kadın Portfoy Çanta
119,92 TL KDV Dahil
299,90 TL KDV Dahil
108,72 TL KDV Dahil
319,90 TL KDV Dahil
Siyah/Kursun Kadın Portfoy Çanta
119,92 TL KDV Dahil
339,90 TL KDV Dahil
Kırmızı/Fusya Kadın Portfoy Çanta
119,92 TL KDV Dahil
339,90 TL KDV Dahil
Rose/Altın Kadın Portfoy Çanta
119,92 TL KDV Dahil
339,90 TL KDV Dahil
Turuncu/Sax Kadın Portfoy Çanta
119,92 TL KDV Dahil
339,90 TL KDV Dahil
223,92 TL KDV Dahil
559,90 TL KDV Dahil
1

Clutch Çanta

 Tasarımı ve tarzı ile her kadının beğenisini kazanan kadın clutch çanta modelleri, günümüz modern yapısı ve geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Diğer ismi ile el çantası olarak bilinen bu modeller farklı konseptlere bağlı olarak pek çok yerde kullanılabilmektedir. Genelde askısız ya da küçük askılı tasarımlar eşliğinde üretimi gerçekleştirilen modeller, elde rahatlıkla taşınabilmesi için üretimden geçmektedir.

  Eski dönemlerde gece davetleri ve özel organizasyonlar için kullanılan bu çanta çeşitleri, günümüzde artık her alanda rahatlıkla değerlendiriliyor. Geniş model yapısı ve değişik tasarımlara eşliğinde kadın portföy çanta çeşitleri her ortama uyum sağlayacak bir yapıya sahiptir.

 Portföy Çanta

 Geniş renk ve model yelpazesi ile rahat kullanım imkanı sağlayan kadın portföy çanta modelleri, yeni sezon seçenekleri ile daha geniş olanak sunuyor. Hafifliği, şık tasarımı ve deri kalitesi ile hazırlanmış yapısı sayesinde her alanda rahatlıkla değerlendirilebilir. Bu çanta modelleri artık hayatın bir parçası haline geldi. Küçük yapılı olmalarına rağmen aynı zamanda geniş iç yapıları sayesinde kadınların ihtiyaç duyduğu pek çok farklı eşyayı rahatlıkla taşıma kapasitesine sahiptir.

 Böylece herhangi bir durum karşısında ihtiyaç olduğunda kadın clutch çanta çeşitleri her şeye ulaşım imkanı veriyor. Sağladığı kalite ve konforlu kullanımın yanı sıra ayrıca görsel açıdan sunduğu estetik tasarım, her zevke hitap eden değişik seçenekler sağlamaktadır.

 Clutch ve Portföy Çanta Modelleri

 Modern yapıları itibarıyla kadın clutch çanta ile portföy çantalar birbirine benzerlik gösterir. Hem kullanım açısından hem de üretimleri kapsamında aynı görevi üstlenirler. Sapı olmayan ya da çok küçük sapı bulunan tasarımlar altında küçük modeller olan bu çanta çeşitleri, özellikle zarif bir görünüm sunuyor. Elde rahatlıkla tutma imkanı sayesinde davet ve organizasyonların vazgeçilmez çantaları arasında yer almaktadır.

 Aynı zamanda geniş model ve renk yelpazesi günlük yaşam içerisinde de rahatça kullanım şansı veriyor. Siyah, kahverengi, lacivert ya da altın rengi gibi pek çok değişik renk üzerinden harika modeller tercih gerçekleştirmek mümkün. İhtiyaca bağlı olarak farklı kıyafetlerle kombin yaratacak kadın portföy çanta çeşitlerini kategori bünyesinde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.