• 30 Gün İçinde Değişim Hakkı
 • Tüm Gönderilerde Ücretsiz Kargo
 • Vade Farksız Taksitli Ödeme
 • Tüm ELLE Shoes Mağazaları'nda Değişim Özgürlüğü

Topuklu

Gösterilen 24 / 223

Sayfa
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Gösterilen 24 / 223

Sayfa
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Topuklu Ayakkabı Modelleri

Elle Shoes topuklu ayakkabı modelleri tamamen rahat ve şık bir tasarıma sahip ayakkabılardır. Tarzınızı yansıtan topuklu ayakkabı modelleriyle her zaman gözler üzerinizde olacak.

Topuklu ayakkabı modellerimize bir göz attığınızda zaten sizin istediğiniz modeli bulacağınıza emin olabilirsiniz.

Elle Shoes ayakkabıları tamamen sizin tercihlerinize cevap verecek şekilde üretiliyor. Modaya uygun bir şekilde üretilen Elle Shoes ayakkabıları oldukça rağbet görmekte ve beğenilmektedir.

Bir kot pantolonun altına en iyi giden şey belki de topuklu ayakkabıdır. Topuklu ayakkabı modellerimiz ile yapacağınız bir kombin sayesinde oldukça şık ve güzel bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Mini eteklerinizin altına giyeceğiniz siyah bir topuklu ayakkabı ile çekiciliğinize çekicilik katabilirsiniz. Yapacağınız bu tercih ile gözlerin daima üzerinde olacağına emin olabilirsiniz.

Eğer ücreti peşin olarak vermek istemezseniz Elle Shoes ‘da tam 6 taksit fırsatı sizleri beklemekte. Bunun yanı sıra aldığınız ürünler kapınıza kadar kargolanıyor ve hiçbir ücret talep edilmiyor.

Eğer aldığınız ürünü beğenmezseniz 30 gün içerisinde kolay bir şekilde iade edebilirsiniz. Eğer aldığınız ürünü değiştirmek isterseniz de mağazalarımızdan kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz.